NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Sobota 4 grudnia 2021 r.
Imieniny obchodzą Barbara, Bernard, Krystian

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2017

Jak w latach poprzednich Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lipnie uczestniczył w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W dniu 13.01 br. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej, w którym wzięło udział 8 zespołów. Drużyny były podzielone na dwie grupy, grupa A - Gmina Lipno, Przepraszam że Gramy, Dream Team, Lewicki. Grupa B - Wopr Lipno, Krasucki, Terazlipno, Cymerman, z każdej grupy awansowały dwie najlepsze drużyny, które zagrały w półfinale. Z grupy A awansowały Lewicki i Gmina Lipno zaś z grupy B awansowali Cymerman i Terazlipno.

W pierwszym półfinale spotkały się drużyny Lewicki - Terazlipno, wynik spotkania 0 - 0 w karnych wygrali zawodnicy Terazlipno 2 - 0.W drugim półfianle zagrali Cymerman i Gmina Lipno, wynik spotkania podobnie jak w pierwszy półfniale 0 - 0 w karnych wygrała Gmina Lipno 2 - 1.

W meczu o 3 miejsce spotkały sie drużny Cymerman i Lewicki, wynik spotkania 1 - 0.

W wielkim finale spotkały sie drużyny Terazlipno i Gmina Lipno, wynik spotkania 0 - 0 w karnych wygrali zawodnicy Terazlipno 2 - 1.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Narczewski z druzyny Terazlipno.

Składamy serdeczne podziękowania dla sędziów turnieju p. Dariusza Łegosz i Adriana Rybowicza.

W dniu 15.01 br. na krytej pływalni w Lipnie już po raz czwarty Lipnowskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przy pomocy Klubu Nurkowego RUNTIME włączyło sie w akcję " Pierwszy Oddech Pod Wodą" wspierając XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcja skierowana była do osób, które chcą zanurkować w pełnym ekwipunku płetwonurka wspierając przy tym konto WOŚP. Pod czujną opieką wykwalifikowanej kadry instruktorów LIPNOWSKIEGO WOPR można było zanurkować w kompletnym sprzęcie płetwonurka.

Źródło: MOSiR w Lipnie

 

http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,informacje,4546.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,miasto_w_twoim_smartfonie_pobierz_aplikacje_go_lipno,5288.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,podatki_2021,342.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,narodowy_spis_powszechny_ludnosci_i_mieszkan_2021,5042.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttps://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttp://umlipno.pl/download/1526899631.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_–_harmonogram_na_2021_rok,4970.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/http://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://www.facebook.com/urzad.miejskiwlipniehttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttp://www.umlipno.pl/pl,news2,nakretki_dla_igora,3509.html#tresc_stronyhttp://pogodynka.pl/ostrzezeniahttp://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc