NIE MÓWIĘ SZEPTEM GDY PYTAJĄ SKĄD JESTEM

Wtorek 1 kwietnia 2025 r.
Imieniny obchodzą Grayna, Zbigniew, Teodor - Prima aprilis

Światowy Dzień Wody


Światowy Dzień Wody
Światowy Dzień Wody (foto: PUK Lipno)

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o. po raz 17 obchodziło Światowy Dzień Wody. Tegoroczna akcja pod hasłem „Ochrona lodowców” miała na celu uzmysłowienie jak ważna jest ich ochrona dla kolejnych pokoleń. Z tej okazji przedstawiciele działu wodociągowego zorganizowali lekcje otwarte dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych, które odbywały się na ujęciach wody przy ulicach Kolejowej oraz 11 Listopada. Uczniowie dowiedzieli się między innymi skąd bierze się woda płynąca z kranów w naszych domach.

Wspólnie z Urzędem Miejskim w Lipnie ogłoszony został konkurs plastyczny pod nazwa „Ochrona Lodowców”, w którym brali udział uczniowie klas podstawowych oraz przedszkoli. Spośród złożonych prac komisja konkursowa wybrała 13 najlepszych.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii:
Kategoria wiekowa przedszkola:
3 Miejsce – Adam Krymka
2 Miejsce – Weronika Błaszkiewicz
1 Miejsce – Zuzanna Nadolna
Kategoria wiekowa szkoły podstawowe Klasy 1-3
3 Miejsce – Laura Trojanowska
2 Miejsce – Olsztyński Adam
1 Miejsce – Liliana Wysocka
Wyróżnienia: Szymon Zalewski oraz Hanna Nadolna
Kategoria wiekowa szkoły podstawowe Klasy 4-8
3 Miejsce – Gabriela Gruszczyńska
2 Miejsce – Dawid Spryszyński
1 Miejsce – Zofia Balicka
Wyróżnienia: Julia Grzegorzewska oraz Szymon Badura

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za liczny udział.

Więcej zdjęć na stronie puklipno.pl

Źródło: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.

Data publikacji: 31 marca 2025 r.

Zdj. nr. 1. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 2. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 3. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 4. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 5. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 6. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 7. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 8. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 9. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 10. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 11. Światowy Dzień Wody 2025
Zdj. nr. 12. Światowy Dzień Wody 2025
http://www.umlipno.pl/,page,sesje_rady_miejskiej_w_lipnie,332.htmlhttp://umlipno.esesja.plhttps://umlipno.bipgov.net/p,wybory_prezydenta_rp_-_18_maja_2025,393.html https://umlipno.pl/pl,page,podatki_2025,342.htmlhttps://umlipno.pl/download/1726565495.pdfhttps://umlipno.pl/download/1736849772.pdfhttps://umlipno.pl/pl,news2,cieple_mieszkanie_%E2%80%93_informacja_o_programie,6034.htmlhttps://umlipno.pl/pl,page,program_czyste_powietrze,333.htmlhttp://umlipno.pl/pl,news2,rewitalizujemy_lipno_–_konsultacje_spoleczne,2954.html#tresc_stronyhttps://umlipno.pl/download/1663589098.jpghttp://www.zone.gunb.gov.pl/https://umlipno.pl/pl,news2,centralna_eidencja_emisyjnosci_budynkow_,5284.htmlhttp://www.umlipno.pl/pl,news2,ue_-_projekty,3750.html#tresc_stronyhttps://www.umlipno.pl/pl,page,straz_miejska_w_lipnie,337.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,fundusz_drog_samorzadowych,4749.htmlhttps://www.umlipno.pl/pl,news2,rfil,5845.htmlhttps://umlipno.pl/download/1663568852.jpghttp://www.policja.pl/pol/mapa-zagrozen-bezpiecze/33880,dok.htmlhttps://umlipno.pl/pl,news2,ambulans_do_pobierania_krwi_od_dawcow_honorowych_%E2%80%93_harmonogram_na_2024_rok,6553.htmlhttps://www.youtube.com/watch?v=pFnwjGeNvq0&feature=youtu.behttp://um-lipno.esog.pl/https://www.strefa.gda.pl/https://umlipno.pl/download/1578639026.pdfhttps://voxly.pl/lipnohttp://www.umlipno.pl/pl,page,partnerzy_lipnowskiej_karty_duzej_rodziny_i_karty_seniora,269.htmlhttp://mlipno.e-mapa.net/https://mikroporady.pl/pytania-do-ekspertahttp://umlipno.pl/userfiles//salaślubów.jpghttps://meteo.imgw.pl/dyn/?osmet=truehttps://internet.gov.pl/http://www.niebieskalinia.kujawsko-pomorskie.pl/kujawsko-pomorska-niebieska-linia,2,l1.htmlhttp://www.indexfirm.pl/gablota/miasto/1631/LIPNOhttp://www.rekultywacja.kujawsko-pomorskie.pl/
pomoc
pomoc